Jednym z wielu sposobów prowadzenia przedsiębiorstwa z branży restauracyjnej i cateringowej jest działalność przyczep gastronomicznych. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne znajduje się również CENTRUM "SZKUTNIK" Leokadia Szkutnik z miejscowości Obora. Sprawdź jej dane na ALEO.com i nawiąż współpracę.
Szukasz miejsca, w którym zjesz Twoje ulubione danie? ALEO.com to baza ponad 70 tysięcy firm świadczących usługi restauracyjne oraz cateringu, zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych.
Obniżenie kosztów codziennej działalności operacyjnej jest dla wielu przedsiębiorstw wysokim priorytetem. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Wśród takich usług wymienić należy między innymi restauracje i catering.
56.29.Z - Food service activities
55.20.Z - Tourist accommodation and short-term accommodation facilities
56.10.B - Food service activities
56.21.Z - Occasional preparation and delivery of food for external clients (occasional catering)
56.30.Z - Beverage serving activities
81.30.Z - Landscaping services
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane