Specjalizacją firmy CDIR CENTRUM DORADZTWA I RACHUNKOWOŚCI E.KAJDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA są artykuły dla biur i wyposażenie biurowe. Podmioty z tego sektora oferują produkty kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania biur.
Praktyczne i niezawodne urządzenia elektroniczne to niezbędne elementy wyposażenia biura. Firma CDIR CENTRUM DORADZTWA I RACHUNKOWOŚCI E.KAJDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA prezentuje gamę specjalistycznych sprzętów biurowych o różnorakich funkcjach. Wszystkie akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach – sprawdzą się zarówno w małym, jak i dużym przedsiębiorstwie.
Wynajem sprzętu biurowego, który oferuje firma CDIR CENTRUM DORADZTWA I RACHUNKOWOŚCI E.KAJDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy z urządzeń zamierzamy korzystać w ograniczonym zakresie lub potrzebujemy ich jedynie na krótki czas. Wypożyczenie laptopa, drukarki czy kserokopiarki oznacza wydajną pracę przy mniejszych kosztach.
Firma CDIR CENTRUM DORADZTWA I RACHUNKOWOŚCI E.KAJDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest dostępna w rejestrze KRS od 16.05.2022. Adres siedziby przedsiębiorstwa to: UL. POCZTOWA 9, GNIEZNO, woj. WIELKOPOLSKIE.
70.22.Z - Head office activities and management consultancy
62.01.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.03.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
69.20.Z - Accounting, bookkeeping and tax consultancy
70.10.Z - Head office activities
77.33.Z - Rental and leasing of office machinery and equipment, including computers
78.30.Z - Employment activities
82.30.Z - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
82.99.Z - Other business support activities, not elsewhere classified
96.09.Z - Individual service activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane