Firmy zajmujące się organizacją i obsługą imprez, takich jak imprezy firmowe, kompleksowo prowadzą całe przedsięwzięcie, zarówno od strony technicznej, jak i marketingowej. Mamy nadzieję, że firma BIZNESCUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ posiada w swojej ofercie to, czego szukasz.
Agencje reklamy systematycznie poszerzają swoją ofertę o kolejne usługi marketingowe, takie jak tworzenie stron www i grafiki. Coraz obszerniejszy rynek agencji reklamowych sprawia, że wybór odpowiedniego kontrahenta to dzisiaj nie lada wyzwanie.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma BIZNESCUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Adres firmy BIZNESCUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to STANIĄTKI (województwo MAŁOPOLSKIE), STANIĄTKI 703. Firma BIZNESCUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecna na rynku od 11.02.2015.
93.29.Z - Entertainment and recreational activities, not elsewhere classified
58.14.Z - Publishing activities
59.12.Z - Post-production activities related to films, video recordings, and television programs
63.11.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
63.12.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
73.12.B - Advertising through mass media
82.30.Z - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
93.11.Z - Sports facility activities
93.19.Z - Sports activities, not elsewhere classified
96.09.Z - Individual service activities
2017 | 2018 | 2019 | ||
---|---|---|---|---|
K PLN | K PLN | K PLN | % | |
Aktywa | 24,7 | 24,7 | 24,7 | 0 |
Aktywa obrotowe | 24,7 | 24,7 | 24,7 | 0 |
Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kapitał (fundusz) własny | 24,7 | 24,7 | 24,7 | 0 |
Podatek dochodowy | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zysk (strata) brutto | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zysk (strata) netto | 0 | 0 | 0 | 0 |
% | % | % | p.p. | |
Kapitał własny do aktywów ogółem | 100 | 100 | 100 | 0 |
Rentowność kapitału (ROE) | 0 | 0 | 0 | 0 |
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane