BIURO PIELGRZYMKOWE "PAX" DARIUSZ ŁUKASZEWICZ
ul. Antoniukowska 17B/23, 15-740 Białystok
TAX ID5421879535
Rate company:
ALEO.com Companies Company services Organization of business trips Profile of company BIURO PIELGRZYMKOWE "PAX" DARIUSZ ŁUKASZEWICZ
BIURO PIELGRZYMKOWE "PAX" DARIUSZ ŁUKASZEWICZ
TAX ID5421879535
3.5 average of 6 ratings

address

ul. Antoniukowska 17B/23, 15-740 Białystok
Is this your company?Update company information to get new customers, get notified of new reviews, and more!
Dołącz do ALEO.com

Register Data

Full name

BIURO PIELGRZYMKOWE "PAX" DARIUSZ ŁUKASZEWICZ

Copy

Correspondence address

ul. Generała Józefa Hallera 30/2, 15-814 Białystok

NIP

5421879535
Copy

REGON

200125215
Copy

Legal form

sole proprietorship

Register Address

ul. Antoniukowska 17B/23, 15-740 Białystok

Entrepreneur

DARIUSZ ŁUKASZEWICZ

Date of commencement of activity in CEIDG

2006-09-11

Status

Aktywny

Pkd codes

79.12.Z - Tour operator activities

79.11.A - Tour agents activities

79.11.B - Tour middlemen activities

79.90.A - Couriers on package tours and tour guides activities

79.90.B - Tourist information activities

79.90.C - Other reservation service activities not elsewhere classified


Active
Vat list bank account(s)

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

3.5/ 5.0
Based on 6 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Turysta 2022-10-06 08:49:36
Zgadzam się w 100% z opinią zatytułowaną ,,a miało być tak pięknie". Napisano całą prawdę. Dobrze, że ludzie ujawniają swoje opinie jak mogą wyglądać wczasy z tym biurem podróży, którego nie polecam. Biuro wystawia sobie pozytywne opinie na różnych stronach, na tej także, ale proszę się zmierzyć z opiniami innych ludzi, które oparte są na faktach. Najwidoczniej mają problem z przyjmowaniem konstruktywnej krytyki i podbijają sobie oceny wzwyż. Wystarczy spojrzeć na komentarz Pani o nicku ,,Elżbieta" , która jak widać po opiniach jest pilotem tego biura podróży w jaki sposób odpowiada na komentarz, który jest dla nich ,,nieprzychylny". Myślę, że to mówi więcej niż tysiąc słów. WSTYD ! Szkoda nawet 1 gwiazdki.
Barbara 2022-09-26 17:43:05
Polecam, mam świetne wspomnienia z Pielgrzymowania z PAXem
Dar. 2022-09-20 03:15:50
Super
DL. 2022-09-20 03:13:36
Super Biuro
Elżbieta 2022-09-12 20:13:45
Szanowna Pani ! Wiem kim Pani jest ,i nie przypominam zwiedzania za szyb autokaru ,mało tego gdybym nic nie wiedziała tak jak Pani twierdzi to program nie byłby zrealizowany ,z tego co Pani pisze to nie wiedziałam gdzie są hotele to Pani powinna sapc pod mostem ,byłam nie grzeczna ,nie wchodzi się pilotowi na plecy przy rozdawaniu kluczy .A jeżeli chodzi o miejsca do ,których jedziemy i Pani nic nie wiedziała to trzeba udać się do lekarza ,każdy dzień był omawiany ,ma Pani problem ,a lepiej już nie bedzie .A jeżeli chodzi o kierowców ,to był jeden ,który pakował bagaże ,wiedział co robi ,i dowiózł całą grupę bezpiecznie do Polski .Ma Pani rację oby Pani nigdy nie trafiła na mnie ,będę Pani pamiętać ,była to pielgrzymka więc odrobinę pokory .Pozdrawiam
a miało być tak pięknie... 2022-08-03 16:35:31
Witam. Z biurem PAX byłam na pielgrzymce po raz pierwszy i raczej ostatni. "Medjugorje, Chorwacja, Czarnogóra, Albania " - porażka na całej linii. Moim zdaniem zbyt przeładowany i nie przemyślany program. Konsekwencją tego było 1,5 godzinne "zwiedzanie" po 10 godzinach spędzonych w autokarze lub ewentualnie zwiedzanie przez szyby autokaru. Po wielogodzinnym transferze do Sarajewa dosłownie 45 min przebiegliśmy wąskimi uliczkami tak, że osoby idące na końcu 50-cio osobowego wężyka nie słyszały przez radio pani przewodnik. Kolejny dramat to pani pilot. Zachowywała się tak jakby była z nami za karę. Wiecznie niegrzeczna i niesympatyczna i nigdy nic nie wiedziała. Przez wielogodzinne przejazdy nawet kilku słów nie powiedziała o miejscu do którego jedziemy - nie wiedziała nawet do którego hotelu jedziemy - porażka ! Całkowity brak profesjonalizmu począwszy od rozdawania kluczy przy meldowaniu a skończywszy na chamstwie wobec starszej pani, która złamała nogę w czasie schodzenia nad wodospady. (przypadkowo byłam świadkiem rozmowy po powrocie ze szpitala). Jeśli traficie na p. Elę jako pilota to współczuję. Jedyną pozytywną rzeczą, która mnie spotkała w ciągu tych 11 dni to opieka wspaniałych kierowców. Panowie byli życzliwi, uśmiechnięci zawsze pomocni przy bagażach. Z nimi czułam się bezpieczna na każdym kilometrze. Firmie przewozowej należą się gratulacje i podziękowania (to ta jedna gwiazdka). Tej wycieczki szczerze nie polecam a już na pewno nie z tym pilotem.
Show more  

Companies registered in the same sector