ul. Pogorska 17K/Pawilon 9, Pawilon Big Chef Kebab, 32-500 Chrzanów
Entrepreneur
ADAM SZCZEPANEK
Marriage Contract
Not applicable
Date of commencement of activity in CEIDG
2021-03-05
Status
Aktywny
See more
Pkd codes
56.10.A - Restaurants and other eating places
56.21.Z - Event catering activities
56.29.Z - Other food service activities
56.30.Z - Beverage serving activities
See more
Opinions
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane
3.4/ 5.0
Based on 10 reviews
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Recommended
FranekJe 2024-01-28 11:03:12
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
.
Inny_level 2023-08-05 20:05:34
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Kula mocy w przemoczone tłuszczem picie z niczym niewyróżniająca sie sałatka i przesolonymi sosami. Plus arogancki właściciel. Idealne połączenie aby stworzyć lokal najgorszy w Chrzanowie. Nie polecam.
Patrycja G 2022-08-15 12:45:32
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
jednymi słowem najlepszy kebab w mieście !
Zbyszek 2022-08-15 07:37:09
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Najlepszy kebab w okolicy dobre mięso nie jakaś mielonka codziennie świeże , sosy smaczne i co jakiś czas inne smaki do wyprubowania , miła i wesoła atmosfera
Hmmm pani Aneta nigdy nie jadla w Big Chef bo mowiac ze porcja jest mala 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ To jest najleprzy kebab jaki kiedy kolwiek jadlam
Estera 2022-04-09 20:44:38
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Porcja talerza nas zaskoczyła, bardzo duża. W końcu trafiliśmy na dobrze doprawione sosy i świeże sałatki, mięso rewelacyjne.
Marta 2022-02-12 20:26:04
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Big Chef zajebisty kebab
Anna Krys 2021-07-15 10:25:33
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Właściciel postradał zmysły. Myśli ze skoro to jego kebab to jest najlepszy w okolicy. A wcale tak nie jest. Oczywiście każdy ma inne smaki, ale tak się reklamować ze to miejsce rozniesie system okazało się tylko tradycyjnym przereklamowaniem. Porcje małe jak za te ceny. Mięso tłuste i wcale nie ma jakiegoś smaku. Ciasto przypalone. Porcja duża tutaj to tak naprawdę porcja mała w innych lokalnych lokalach. Można zjeść lepiej lokalnie. I drogi właścicielu, opinia pochodzi od osoby prywatnej, a nie konkurencji, jak sądzi Pan każdą negatywna opinie na temat Pana budki. Pozdrawiam i życzę opanowania.