Wzrasta zapotrzebowanie na centra reklamy, które od lat zajmują się marketingiem internetowym i reklamą dla przedsiębiorstw oraz sektora publicznego. Masz wiele możliwości wyboru odpowiedniej agencji – nie chcą się one ograniczać jedynie do marketingu online, ale często sięgają również po reklamy offline, takie jak billboardy czy anonse w papierowych wydaniach magazynów. Tak działa między innymi BALTICTEST ENGINEERING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, stale poszerzając swoją ofertę.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma BALTICTEST ENGINEERING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Przedsiębiorstwo BALTICTEST ENGINEERING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa od 12.01.2018. Lokalizacja głównej siedziby firmy: GDYNIA, UL. JÓZEFA BEMA 27A / 28 (województwo POMORSKIE).
70.22.Z - Head office activities and management consultancy
63.11.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
63.99.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
70.10.Z - Head office activities
73.11.Z - Advertising agency activities
77.40.Z - Leasing of intellectual property and similar products, excluding works protected by copyright
82.11.Z - Office administrative support activities and other business support services
82.19.Z - Office administrative support activities and other business support services
82.30.Z - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
82.99.Z - Other business support activities, not elsewhere classified
2021 | 2022 | 2023 | ||
---|---|---|---|---|
K PLN | K PLN | K PLN | % | |
Aktywa | 8 | 7,8 | 7,3 | -5,9 |
Aktywa obrotowe | 8 | 7,8 | 7,3 | -5,9 |
Środki pieniężne | 7,5 | 7,3 | 6,8 | -6,3 |
Kapitał (fundusz) własny | 8 | 6,6 | 6 | -8 |
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania | 0 | 1,2 | 1,3 | 5,4 |
Zysk (strata) brutto | 7,2 | -1,5 | -0,5 | 68,5 |
Zysk (strata) netto | 7,2 | -1,5 | -0,5 | 63,9 |
Zysk operacyjny (EBIT) | -1,4 | -1,5 | -1,5 | -0,1 |
Zobowiązania krótkoterminowe | 0 | 1,2 | 1,3 | 5,4 |
% | % | % | p.p. | |
Kapitał własny do aktywów ogółem | 100 | 84,2 | 82,3 | -1,9 |
Rentowność kapitału (ROE) | 89,6 | -22,2 | -8,7 | 13,5 |
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane