Anna Dziechciarz Pretty Things
ul. Bagatela 10/12, 00-585 Warszawa
TAX ID5213933066
Phone506504100
Rate company:
Anna Dziechciarz Pretty Things
TAX ID5213933066
3.4 average of 10 ratings

address

ul. Bagatela 10/12, 00-585 Warszawa

Phone number

506504100

About us

Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Do takich usług zaliczyć należy między innymi Inne usługi dla firm.

Register Data

Full name

Anna Dziechciarz Pretty Things

Copy

Correspondence address

Ursynowska 30/9; skr. poczt. nr 9, 02-605 Warszawa

NIP

5213933066
Copy

REGON

389322630
Copy

Legal form

sole proprietorship

Register Address

ul. Bagatela 10/12, 00-585 Warszawa

Entrepreneur

Anna Dziechciarz

Marriage Contract

No

Date of commencement of activity in CEIDG

2021-07-02

Pkd codes

96.02.Z - Hairdressing and other beauty treatment

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

3.4/ 5.0
Based on 10 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Iza 2025-05-23 21:56:13
Pani Ania to cudowna kobieta, tyle lat malowałam brwi i przekonała mnie że makijaż permanentny to nic złego i że będę mieć więcej czasu dla siebie i piękne brwi. Powiem wam że mam najpiękniejsze brwi na całej ziemi. Tak naturalnego kształtu i koloru jeszcze nigdy nie miałam. Mam problematyczną skórę i proces gojenia się był bardzo szybki i nawet nie zauważyłam kiedy się skończył🥰 Bardzo profesjonalne podejście, Pani Ania opowiedziała mi wszytko co jest ważne w makijażu permanentny jak mam dbać w pierwszych dniach i w późniejszym czasie. Polecam jest to świetna osoba na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam i do zobaczenia na usteczkach 🥰🥰
Karolina 2025-05-21 18:59:02
Przestrzegam przed Anna Dziechciarz- na instagramie ma suzieann mikropigmentacja - miałam wykonany zabieg. Metoda włosa na brwiach- szkoda, że nie mogę przesłać tu zdjęć- na szczescie na innych stronach można. Jestem strasznie rozczarowana brakiem profesjonalizmu. Makijaż permanentny wykonany źle, zaufałam a zauważyłam, że na brwiach został mi kolor czarno granatowy, a miał być light brown- kreski grube- jedna brew aż się zlewa w czarna plamę na drugiej prawie nic nie widać. To może świadczyć o braku wiedzy na temat kolorów pigmentów- i techniki wykonania. Zostałam oszpecona - teraz muszę ten pigment usunąć. Brązy nie wpadają w kolor granatowy- czarny. Tak dla informacji. Prosiłam 3 razy o termin- smsami, bo ma wyłączone połączenia- niestety na termin się nie doczekałam.- chciałam żeby pani sama zobaczyła brwi. Kontakt jest utrudniony( olewany) Ale widać po opiniach nie tylko mnie tak potraktowano. Pani Anna Dziechiarz prowadzi szkolenia-,ale nie posiada wiedzy na temat kolorów- ani technik. Takiego braku profesjonalizmu i unikania kontaktu, nie spotkałam. Lepiej unikać tego miejsca.
anna 2025-05-15 12:10:30
Nie polecam wykonywania makijaży permanentnego, makijaż metodą włosa- niestety te włosy- 3 razy grubsze niż moje własne, oba brwie sie różnia, pani poprawiała i jest jeszcze gorzej. Oczywiście wszytkie poprawki płatne. Teraz pójde na usuwanie a pani nie odbiera, 1650 zł wyrzucone w błoto. telefonów, chyba nie tylko ja nie jestem zadowolona.
Matylda 2024-12-01 15:13:40
Pani Ania wykonała u mnie Mikropigmentacje medyczną rozstępów i plam bielaczych. Jestem ogromnie zadowolona z efektu jaki osiągnęłyśmy w ciągu trzech spotkań poprawiła to znacząco mój Komfort w życiu. Polecam z całego serca!!!
Krystyna Kowalicka 2024-10-30 12:46:43
dziękuję za wykonanie pięknej mikropigmentacji kamuflażu bielactwa!! Jestem zachwycona eg=fektem jaki udało nam się osiągnąć na dwóch wizytach. Dziękuję
Ola 2024-10-14 21:53:27
Super podejście do klientki, piękne brwi! Jestem bardzo zadowolona.
Wiktoria 2024-02-11 14:39:39
Super wykonany zabieg jestem bardzo zadowolona z pięknego makijażu brwi oraz ust . Dziękuję
Ewelina 2023-12-15 20:17:57
Niestety nie polecam. Brak szacunku ze strony Pani Anny do czyjegoś czasu. Wizyta na ostatnią chwilę przełożona o 40 minut, bez zapytania czy nowa godzina mi odpowiada. Pani nie chce oddać zadatku, mimo, że z jej winy nie doszło do wykonania usługi.
Natalia anto 2021-08-20 15:12:20
Niesamowicie profesjonalny zabieg, nigdy nie czułam się tak zaopiekowana i zrelaksowana podczas zabiegu. Brwi permanentne wyszły przepięknie, naturalnie - polecam wszystkim!!
Karola 2025-05-21 18:35:57
Show more